Taxi w Warszawie z płatnością kartą

Taxi w Warszawie z płatnością kartą może obecnie brzmieć jak coś oczywistego. W końcu płatności bezgotówkowe są już często powszechne nawet w warzywniakach i na straganach, więc czemu nie w taksówkach? Praktyka pokazuje, że sprawa nie jest tak oczywista, a u wielu przewoźników w dalszym ciągu trzeba mieć w zanadrzu banknoty i monety. Korzystając z Movme, możesz zapłacić tak jak lubisz, wcześniej ustalając z kierowcą, najbardziej atrakcyjną cenę samego przejazdu.

SPIS TREŚCI
Oferta Movme
Jak zamówić?
Ceny i metody płatności
Dlaczego wiele osób szuka takich przejazdów?
Szybka transakcja
Większa wygoda
Dostępność

Liczysz na tanie taxi w Warszawie z płatnością kartą? Skorzystaj z Movme!

Tanie taxi w Warszawie z płatnością kartą brzmi jak marzenie wielu klientów, które przy skorzystaniu z naszej platformy może stać się rzeczywistością. Przy okazji docenisz atuty, jakie wiążą się z aranżowaniem przejazdów poprzez aplikację mobilną. Pozwala to uniknąć szukania taksówek na postojach czy zamawiania ich w sposób telefoniczny. Jednocześnie daje to możliwość uzyskania bardzo konkurencyjnych warunków przejazdu.

Proces zamawiania

Aplikację Movme możesz pobrać w App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu na smartfonie przejdź do szybkiej rejestracji, po której uzyskasz już dostęp do prostego i intuicyjnego panelu, z którego zamówisz taksówkę. Wystarczy podać adres początkowy i końcowy oraz proponowaną cenę, a potem wybrać kierowcę, który zaakceptował taką stawkę lub przedstawił najlepszą kontrofertę. Wszyscy nasi kierowcy przechodzą proces weryfikacji, dzięki czemu mamy pewność, że znajdziesz się w dobrych rękach. W aplikacji istnieje też możliwość oceniania kierowców, co tylko ułatwia podróżowanie z tymi najlepszymi. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Mężczyzna z telefonem i kartą

Okazja na najlepszą cenę i dogodne metody płatności

System licytacji jest unikalny, ponieważ pozwala pasażerom realnie wpływać na cenę przejazdów. Dzięki temu uzyskasz najlepszą stawkę, znacznie korzystniejszą niż w przypadku nawet dobrych korporacji taxi, w których kierowcy muszą się trzymać sztywno ustalonych cenników. Akceptujemy płatności gotówką i kartą, z możliwością podpięcia karty pod samą aplikację. Z Movme zawsze zapłacisz zatem za przejazdy dokładnie tak jak lubisz lub wolisz w danej sytuacji.

Dlaczego dużo osób szuka w Warszawie taxi z płatnością kartą?

Taxi z płatnością kartą jest obecnie poszukiwane w Warszawie praktycznie przez większość osób korzystających z tego środka transportu. Mieszkańcy stolicy i przybywający tu turyści doskonale znają korzyści wynikające z bezgotówkowych rozliczeń. Aktualnie są one traktowane wręcz jak coś oczywistego, ale wciąż warto uważać na taksówki, w których nie uda się zapłacić w ten sposób.

Szybka transakcja

Nie ma wątpliwości, że płacenie kartą jest szybsze od regulowania należności gotówką. Przy płatnościach zbliżeniowych trwa to zwykle w zasadzie kilka czy kilkanaście sekund, podczas gdy gotówkę trzeba wyjąć z portfela, potem kierowca musi ją przeliczyć, a następnie wydać resztę. Warto pamiętać, że przy korzystaniu z aplikacji do zamawiania taxi, część z nich daje możliwość podpięcia kart bezpośrednio pod taką platformę. Tak jest w przypadku Movme. W takiej sytuacji płacenie jest jeszcze szybsze, bo rozliczenia odbywają się w zasadzie automatycznie poprzez kartę dodaną do aplikacji, więc podczas realizacji samego kursu nie ma już żadnych dodatkowych rozliczeń.

Większa wygoda

Płatności kartą są tak naprawdę wygodniejsze dla obu stron transakcji. Eliminuje to kwestię odliczania konkretnych sum czy kłopoty związane z brakiem banknotów lub monet o odpowiednich nominałach, gdy przychodzi do wydawania reszty. Rozliczenia bezgotówkowe stały się tak popularne, że obecnie dużo osób nosi już drobniejsze etui na dokumenty i karty, rezygnując z tradycyjnego, dużego i ciężkiego portfela. Trudno się dziwić, zwłaszcza, że przy okazji staje się to bezpieczniejsze, bo gotówkę można zgubić lub samemu można paść ofiarą kradzieży, przez co zwykle traci się takie środki bezpowrotnie. Drobniejszego etui z dokumentami łatwiej jest pilnować, a nawet jeśli dojdzie do jego utracenia, karty można zawsze błyskawicznie zastrzec, unikając strat finansowych. W związku z takimi atutami płatności bezgotówkowych, nie można się dziwić, że większość klientów chce płacić w ten sposób także w taksówkach.

Czy łatwo znaleźć takich przewoźników?

W obecnych czasach wydawałoby się, że akurat w stolicy płatności kartą są już tak oczywiste, iż powinny być dostępne dosłownie na każdym kroku. W dużej mierze już tak jest, ale wciąż pozostają miejsca, gdzie nie ma takiego ułatwienia i niestety jednym z takich obszarów jest branża taxi. Z niewiadomych do końca względów niezrzeszeni taksówkarze, jak i niektóre korporacje, trzymają się tylko płatności gotówką. Warto na to uważać, ponieważ trzeba się liczyć z tym, że nie za każdy przejazd zapłacisz w ten sposób, a może to być sporym problemem, jeśli zorientujesz się w tej sprawie pod koniec kursu, a nie masz ze sobą awaryjnej gotówki. Lepiej nie ryzykuj i zamów tanią taksówkę z Movme.

Taxi w Warszawie z płatnością kartą najlepiej jest zamówić, korzystając z Movme. Możesz wtedy podpiąć kartę do aplikacji i korzystać z jeszcze wygodniejszej formy rozliczeń. Jednocześnie dzięki licytacjom będziesz jeździć w najlepszych cenach, oszczędzając na przejazdach, a przy okazji będziesz cieszyć się dużym komfortem podróży.