Pobierz aplikację taxi

QR kod Movme Pasażer
Pobierz w App Store
Pobierz z Google Play

Pobierz aplikację taxi

Pobierz w App Store
Pobierz w Google Play

Taxi w Warszawie

Taxi w Warszawie jest zamawiane bardzo często, co w dużym stopniu wynika z wygody zapewnianej przez ten środek transportu. Pasażerowie korzystają z taksówek w wielu sytuacjach, które bardzo często są nagłe i niezaplanowane. W takich sytuacjach szczególne znaczenie ma możliwość szybkiego i łatwego zamówienia przewozu, co na terenie Warszawy nie zawsze jest łatwe. Z tego względu warto skorzystać z aplikacji, która usprawni realizację, zwiększy wygodę i podniesie bezpieczeństwo kursu.

Spis treści:
Dlaczego powinno zapewniać szybki kontakt i atrakcyjne ceny?
Zmniejszenie kosztów przejazdu
Opinie o naszej aplikacji
Licytacje stawek
Szybka rejestracja, prosta obsługa i wygodne płatności

Dlaczego dobre taxi w Warszawie powinno zapewniać szybki kontakt 24h na dobę i atrakcyjne ceny?

Dobre taxi w Warszawie to takie, które zapewnia szybki kontakt, możliwość zamówienia przewozu przez 24 h na dobę oraz przystępne stawki. Sposobem na bezpieczną, sprawną i niedrogą realizację takiej usługi jest skorzystanie z naszej aplikacji Movme na urządzenia mobilne. Dużą zaletą dla użytkowników jest nie tylko możliwość zamówienia taksówki na terenie całej stolicy, ale też zaproponowania własnej ceny za przewóz. O rzeczywistych kosztach przejazdu taksówką decyduje jednak wiele czynników, które są istotne przy ustalaniu stawki za kurs w Warszawie.

Zmniejszenie kosztów przejazdu taksówką

W stolicy najtańsze są przejazdy, które odbywają się w granicach I strefy oraz w godzinach 6:00-22:00, kiedy to obowiązuje I taryfa. Stawka za przejechanie jednego kilometra taksówką wyniesie wówczas od około 2 zł. Cena usług przewozowych wzrasta w przypadku kursów realizowanych w granicach II strefy taksówkarskiej, czyli poza miasta. Koszty zwiększają się ponadto przy okazji kursów nocnych oraz tych, które są realizowane w święta i niedziele. Stawka za przejazd taxi wzrasta wtedy do ponad 7 zł za przejechanie jednego kilometra. Do wydatku za pokonany dystans trzeba również dołożyć opłatę początkową, która obejmuje koszt przejechania pierwszego kilometra.
Na cenę taxi wpływa zarówno miejsce realizacji usługi, jak i pora jej wykonania oraz odległość od miejsca początkowego do miejsca docelowego. Do wzrostu kosztów mogą się przyczynić różne czynniki niezależne, takie jak chociażby nagła potrzeba zmiany trasy czy obecność korków na ulicach. Problemów tych możesz uniknąć, korzystając z Movme w dowolnym momencie – przez 24 h na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Nasza aplikacja daje pewność, że za zrealizowany kurs zawsze zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną przez kierowcę kwotę – niezależnie od trasy obranej przez taksówkarza.

Taksówki

Jakie opinie zbiera nasza aplikacja taxi na telefon w Warszawie?

Najlepsze taxi zamawiane przez aplikację na telefon w Warszawie to takie, które posiada bardzo pozytywne opinie użytkowników. Warunek ten spełnia Movme. Nasi klienci doceniają szybkość, wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo każdej usługi przewozowej, co w znacznej mierze wynika z obsługi zapewnianej przez licencjonowanych taksówkarzy. Niemałą zaletą jest bardzo nowoczesna forma zamawiania taxi, a także możliwość negocjowania stawek. Podczas rezerwacji sam decydujesz o taryfie, a także dobierasz odpowiedniego taksówkarza. Sama realizacja usługi ogranicza się do wyznaczenia kursu z adresem początkowym i docelowym, a następnie ustalenia ceny planowanej trasy.

Licytacja stawek

W naszej aplikacji cenę za przewóz proponujesz sam, a kierowca może ją zaakceptować lub złożyć kontrofertę. Movme bazuje na praktycznym systemie licytacji, który daje pewność zadowolenia obu stronom transakcji. Nasza aplikacja daje pewność, że za zrealizowany kurs zawsze zapłacisz wyłącznie zaakceptowaną kwotę – niezależnie od trasy obranej przez kierowcę. Sama realizacja usługi ogranicza się do wyznaczenia kursu z adresem początkowym i docelowym, a następnie ustaleniu ceny właściwej dla planowanej trasy. W ten sposób zyskujesz szansę uniknięcia stałych opłat, które narzucają pasażerom korporacje taxi.

Szybka rejestracja, prosta obsługa i wygodne płatności

Aplikacja mobilna Movme jest dostępna zarówno w Google Play na urządzenia z systemem Android, jak i w App Store na produkty marki Apple. Konto możesz zarejestrować całkowicie bezpłatnie, podając podstawowe dane oraz dokonując weryfikacji kodem przesłanym na numer telefonu. Nasza aplikacja posiada przejrzysty interfejs, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Użytkownicy Movme doceniają wyjątkowo wygodną realizację płatności za taxi, które mogą być dokonywane za pomocą karty lub gotówką. Ze względu na szyfrowanie danych wszystkie informacje są bardzo bezpieczne. Dla licencjonowanych taksówkarzy przygotowaliśmy z kolei aplikację w wersji Movme Driver, która posiada szereg funkcji ułatwiających realizację zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.