Taksówka w Warszawie

Taksówka w Warszawie należy do najczęściej wybieranych środków transportu. Klienci korzystają z niej przy najróżniejszych okazjach, nierzadko nagłych i nieplanowanych. Obecnie pasażerowie mają coraz większe możliwości zamawiania kursów, co wynika ze znacząco usprawnionej komunikacji z taksówkarzami. Na terenie Warszawy coraz więcej osób zleca przewozy z wykorzystaniem specjalnych aplikacji, które znacząco usprawniają realizację tego rodzaju usług, podnoszą bezpieczeństwo i zwiększają wygodę.

Spis treści:
Od czego zależy cena?
Strefy i taryfy taksówkarskie
Pokonywane odległości i usługi dodatkowe
Dlaczego aplikacja to dobre rozwiązanie?
Szybko i bezpiecznie

Od czego zależy cena za taksówkę w Warszawie?

Taksówka w Warszawie do niedawna wydawała się dość kosztowna, jednak obecnie cena za zamówienie takiej usługi przewozowej może być zaskakująco przystępna. Jednym z narzędzi pozwalającym na szybką, niedrogą i bezpieczną realizację kursu jest nasza aplikacja na urządzenia mobilne Movme. Jako pasażer możesz za jej pomocą nie tylko zamówić taxi, ale też zaproponować własną cenę usługi. Rozwiązanie to niweluje konieczność bazowania na taryfach narzucanych klientom przez duże korporacje taksówkarskie. Na faktyczne ceny tego rodzaju usług przewozowych wpływa bowiem wiele różnych czynników, które warto brać pod uwagę przy zamawianiu kursu na terenie Warszawy.

Strefy i taryfy taksówkarskie

W Warszawie najmniej kosztowne są kursy w granicach I strefy taksówkarskiej oraz godzinach obowiązywania I taryfy – od 6:00 do 22:00. Ceny za przejechanie jednego kilometra zaczynają się w takim przypadku już od około 2 zł. Koszty będą wyższe przy kursach poza centrum miasta, gdzie obowiązują granice II strefy taksówkarskiej. Cena wzrasta również w przypadku przejazdów nocnych oraz w niedziele i święta. Wydatek związany z realizacją przejazdu taksówką zaczyna się wówczas nawet od 7 zł za jeden kilometr. Do kosztów faktycznie pokonanego dystansu trzeba też doliczyć tzw. opłatę początkową, uwzględniającą cenę przejechania pierwszego kilometra. Do ustalenia wydatków związanych z planowanym przejazdem na terenie Warszawy często wykorzystywane są różne internetowe kalkulatory. Rozwiązaniem bardziej praktycznym jest jednak nasza aplikacja Movme, dzięki której możesz sam zaproponować cenę taksówkarzowi.

Podróż taksówką

Pokonywane odległości i usługi dodatkowe

O kosztach usług taksówkarskich w stolicy decyduje przede wszystkim odległość, jaką kierowca musi pokonać od punktu początkowego do ustalonego miejsca dojazdu. Należy przy tym pamiętać, że korki czy nieplanowana konieczność zmiany trasy mogą przyczynić się do wzrostu ceny. Problem ten nie występuje jednak w przypadku zamówienia taksówki za pomocą naszej aplikacji Movme. Niezależnie bowiem od trasy wybranej przez kierowcę za zrealizowany kurs zawsze zapłacisz jedynie zaakceptowaną przez siebie cenę.

Dlaczego taksówka w Warszawie zamówiona przez aplikację to dobre rozwiązanie?

Taksówka w Warszawie może być szybko i łatwo zamówiona przez naszą aplikację Movme. Takie rozwiązanie daje pewność przejazdów wyłącznie z licencjonowanymi taksówkarzami, co podnosi bezpieczeństwo, niezawodność, szybkość i komfort każdego zlecenia. Zapewniamy nowoczesną formę zamawiania przejazdu, którego cenę możesz negocjować. Stawkę oferujesz sam, a taksówkarz ją akceptuje lub proponuje własną. Innowacyjny system licytacji sprawia, że obie strony mogą być zadowolone z ustalonych kosztów. W ramach rezerwacji sam proponujesz taryfę i wybierasz odpowiedniego kierowcę. Wystarczy jedynie wyznaczyć kurs poprzez podanie adresu początkowego i docelowego, a następnie zaoferować cenę właściwą dla odległości podróży.

Błyskawiczna rejestracja, intuicyjna obsługa i bezpieczne płatności

Naszą aplikację Movme możesz pobrać na urządzenia z systemem Android z Google Play bądź też sprzęt Apple z App Store. Rejestracja jest całkowicie darmowa i bazuje na podaniu kilku danych, a następnie zweryfikowaniu ich numerem telefonu. Sama aplikacja wyróżnia się prostym, intuicyjnym interfejsem. Naszym klientom oferujemy dogodne metody płatności, którą zależnie od preferencji możesz zrealizować kartą lub gotówką. Wszystkie dane są odpowiednio szyfrowane, co daje gwarancję bezpieczeństwa. Dla taksówkarzy przeznaczona jest natomiast aplikacja w wersji Movme Driver, która znacząco usprawnia proces przyjmowania zleceń.
Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji, a także nawiązania kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.