Aplikacja taxi na telefon

Aplikacja taxi na telefon pozwala na zamówienie taksówek w zasadzie poprzez kilka kliknięć na ekranie smartfona. Cały proces odbywa się wtedy bardzo szybko i dużo wygodniej w porównaniu do tradycyjnego dzwonienia do dyspozytora. Na rynku dostępne są różne opcje, ale warto wybrać platformę Movme. Korzystając z niej, nie tylko zamówisz kursy w pełni online, ale do tego możesz negocjować cenę przejazdu, więc masz okazję skorzystać z taxi na naprawdę korzystnych dla siebie warunkach.

SPIS TREŚCI
Nasza oferta
Rejestracja i zamawianie kursów
Dlaczego jest to dobre rozwiązanie?
Prosto i klarownie
Koszty przejazdów

Skorzystaj z naszej aplikacji taxi na telefon

Aplikacja taxi na telefon od Movme wyróżnia się innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala Klientom wpływać na ceny przejazdów. Platforma odróżnia się pod tym względem od aplikacji innych korporacji taksówkarskich, które mają sztywne cenniki, przez co nie może być mowy o uzyskaniu lepszych warunków cenowych. Dodatkowo sam proces zamawiania taxi przez naszą platformę jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Zarejestruj się i zamawiaj kursy z Movme

Jak zamawiać taksówki Movme? Jest to niezwykle proste. Po pierwsze, pobierz naszą aplikację taxi z App Store lub Google Play, a następnie przejdź przez krótki proces rejestracji. Potem możesz już przejść do zamawiania samych kursów. Wystarczy wprowadzić miejsce docelowe oraz porę przejazdu i zaproponować cenę, którą uważasz za uczciwą w kontekście pokonania danej trasy. Nasi kierowcy mogą wtedy zaakceptować daną ofertę lub przedstawić propozycję swoich stawek. Pozostaje już wybrać kierowcę, z którym chcesz pojechać i zaczekać na jego przyjazd. Wszystko odbywa się całkowicie online, sprawnie i szybko. Platforma jest przejrzysta i posiada intuicyjny interfejs, więc na pewno nie będzie żadnego problemu z jej obsługą. Movme to gwarancja nie tylko tanich, ale też sprawdzonych usług taxi. Współpracujący z nami kierowcy są weryfikowani, więc mamy pewność, że nie tylko będą się sprawnie poruszać po mieście, ale są przy tym uprzejmi i kulturalni względem Klientów, którzy w czasie podróży taksówkami są zwyczajnie w dobrych rękach. Nasza platforma daje do tego możliwość oceniania kierowców, co ułatwia potem wybieranie tych najlepszych z perspektywy podróżujących. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy.

Dlaczego aplikacja taxi na telefon jest najlepszym rozwiązaniem do zamawiania taksówek?

Aplikacja taxi na telefon jest dużo wygodniejsza od standardowych zamówień telefonicznych. Przede wszystkim przyspiesza to sam proces zamawiania taksówek, a do tego daje większą klarowność, bo podając dane online, widzisz je i wiesz, że nie wkradła się żadna pomyłka w informacjach, co zdarza się przy rozmowach z dyspozytorami. Wybór dobrej platformy, takiej jak Movme, wiąże się przy tym z odczuciem korzyści finansowych.

Kobieta z telefonem

Porównanie do tradycyjnych zamówień telefonicznych

W klasycznych korporacjach taksówkarskich zwykle trzeba zamawiać taksówki telefoniczne. Niektóre firmy posiadają swoje platformy, ale często niedopracowane i mało wygodne, więc większość klientów stawia jednak na wykonanie telefonu do dyspozytora. W takim wariancie traci się jednak sporo czasu, bo zwykle trzeba czekać aż uda się połączyć, co w godzinach szczytu bywa dosyć problematyczne. Do tego rozmowa z dyspozytorem będzie z pewnością dłuższa niż podanie danych w aplikacji, co trwa dosłownie chwilę i nie pozostawia przy okazji żadnych wątpliwości odnośnie tego, czy podało się właściwe parametry odnośnie trasy i pory, na jaką chce się zamówić taksówkę. Przy zamawianiu telefonicznym zawsze istnieje ryzyko, że osoba po drugiej stronie słuchawki coś źle zrozumie czy odnotuje, przez co mogą się przytrafić problemy z niektórymi kursami. Wprowadzając dane osobiście i mając na nie podgląd, zyskujesz pewność, że nie dojdzie do jakichkolwiek pomyłek, więc kurs przebiegnie tak, jak chcesz i planujesz.

Koszty przejazdów

Każdy chce podróżować na jak najlepszych warunkach. Analizując oferty dostępne na rynku, szybko przekonasz się, że najatrakcyjniejsze cenowo są właśnie aplikacje do zamawiania taxi. Szczególnie korzystnie wypada na tym tle Movme, gdzie możesz dodatkowo negocjować stawki, samemu wpływając tym samym na ich wysokość. Z pewnością w takiej formule uda się uzyskać lepsze ceny od tych nałożonych z góry przez korporacje taksówkarskie. Korzystając z takiej platformy, możesz do tego zapomnieć o łapaniu taksówek z ulicy czy postojów, co obecnie bywa o tyle ryzykowne, że można natrafić na oszustów podszywających się jedynie pod taksówki czy nawet licencjonowanych, ale niezrzeszonych taksówkarzy, którzy bardzo zawyżają ceny. Na naszej platformie nie będzie takiego problemu, a przy zamawianiu ustalasz z kierowcą cenę, która nie ulegnie już zmianie, więc podczas samego płacenia nie będzie mowy o żadnych przykrych niespodziankach.

Aplikacja taxi na telefon może być bardzo dobrym rozwiązaniem w kontekście zamawiania taksówek. Będzie to wygodniejsze od tradycyjnej formy telefonicznej, bo zamówisz kurs w mgnieniu oka i w pełni online. Jeśli wybierzesz Movme, możesz do tego negocjować ceny, więc zapewnisz sobie możliwość bezpiecznych, ale i korzystnych finansowo podróży taksówkami.