Aplikacja na taksówki

Aplikacja na taksówki to wyjątkowo użyteczne narzędzie, pozwalające na proste i szybkie zamówienie usługi przewozowej. Jej zastosowanie niweluje konieczność kontaktu telefonicznego z firmą taksówkarską, ponieważ cały proces odbywa się za pośrednictwem przystępnego interfejsu. Aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne są wygodnym rozwiązaniem nie tylko dla pasażerów, ale również kierowców. Taksówkarze mogą dzięki nim realizować więcej kursów, a klienci zyskują bezpieczeństwo.

Spis treści:
Charakterystyka
Przystępne stawki i możliwość licytacji ceny
Szybkie i bezpośrednie kursy
Działanie
Błyskawiczna rejestracja i komfortowa obsług
Bezpieczeństwo płatności i przejazdów

Jakie cechy powinna mieć funkcjonalna aplikacja mobilna na taksówki?

Aplikacja mobilna na taksówki zawsze powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać jak największą funkcjonalność użytkownikom. Wiele usprawnień i praktycznych rozwiązań posiada Movme. Nasza aplikacja przeznaczona jest dla osób poszukujących szybkiego sposobu na transport w mieście, którym szczególnie zależy na bezproblemowej obsłudze oraz przystępnych kosztach przejazdu. Za pomocą Movme możesz błyskawicznie zarezerwować taksówkę, po prostu określając miejsce odjazdu i przyjazdu. Wszystkie przewozy realizują profesjonalni i licencjonowani kierowcy, co daje pewność bezpieczeństwa, wygody i niezawodności. Istotnym atutem pozostaje możliwość licytacji ceny za kurs.

Przystępne stawki i możliwość licytacji ceny

Przystępne stawki za przejazd należą do największych zalet naszej aplikacji. W Movme cenę usługi przewozowej ustalasz samodzielnie, korzystając z wbudowanego systemu licytacji. Jako pasażer możesz zaproponować konkretną stawkę taksówkarzowi, który – zależnie od trasy i odległości – może przyjąć propozycję lub złożyć kontrofertę. Ceny usług licytowane za pomocą naszej aplikacji mobilnej mogą być dzięki temu bardzo atrakcyjne, zwłaszcza w zestawieniu ze stałymi kosztami przewozów narzucanymi przez korporacje przy składaniu zamówienia przez telefon.

Oznaczenie na dachu taksówki

Szybkie i bezpośrednie kursy

Konieczność połączenia się z dyspozytorem była do niedawna sporym ograniczeniem przy zamawianiu taksówki, ponieważ wiązała się z długim czasem oczekiwania. Do tego dorzucić można inną niedogodność, czyli stosunkowo wysoki koszt kursów ustalanych na podstawie konkretnych taryf. Jednak ze względu na rozwój funkcji telefonów komórkowych obecnie możesz znacznie szybciej, łatwiej i taniej zamówić taksówkę. Nasza aplikacja zapewnia korzyści pod tym kątem zarówno klientom, jak i kierowcom. Taksówkarze korzystający z narzędzia w wersji Movme Driver mogą realizować więcej kursów w ciągu doby i elastycznie ustalać godziny robocze, co przekłada się na wyższe zarobki oraz większą wygodę podczas pracy.

Jak działa nasza aplikacja do zamawiania taksówek?

Aplikacja do zamawiania taksówek Movme na wiele sposobów usprawnia realizację usług przewozowych. Korzyści zapewniane przez nasze praktyczne narzędzie w pełni odpowiadają potrzebom wszystkim użytkowników – zarówno pod względem prostoty zakładania konta, jak i bogatego zakresu dostępnych funkcji. Aplikację możesz zainstalować na smartfonie z Androidem lub iPhone firmy Apple, po prostu pobierając ją ze sklepu Google lub App Store. Movme zapewnia kompatybilność także z tabletami oraz innymi urządzeniami mobilnymi, które korzystają z tych systemów operacyjnych.

Błyskawiczna rejestracja i komfortowa obsługa

Movme jest aplikacją całkowicie bezpłatną. Po jej zainstalowaniu wystarczy jedynie założyć konto użytkownika, po prostu podając dane osobowe oraz zatwierdzając je kodem przesłanym na numer telefonu w wiadomości SMS. Duża zaletą naszej aplikacji mobilnej jest wygoda i prostota obsługi, co wynika z zastosowania przystępnego interfejsu. Movme jest narzędziem bardzo funkcjonalnym i zarazem intuicyjnym, dzięki czemu po zweryfikowaniu konta możesz od razu zamówić za jego pomocą taksówkę. Proces ten ogranicza się do określenia miejsca startu oraz docelowej lokalizacji, a następnie złożenia propozycji stawki i samodzielnego wybrania taksówkarza.

Bezpieczeństwo płatności i przejazdów

Usługi przewozowe zamawiane za pośrednictwem naszej aplikacji bazują na sprawdzonym systemie płatności, czyli możliwości opłaty kartą lub gotówką. Ze względu na odpowiednie szyfrowanie wszystkich informacji dane użytkowników są odpowiednio chronione oraz poufne. Każdy kierowca, korzystając z dedykowanej aplikacji w wersji Movme Driver, jest zaufanym Partnerem, który należy do niezależnej sieci taksówkarzy. Takie rozwiązanie zapewnia im szereg korzyści, z których bezpośrednio korzystają również pasażerowie zamawiający przewozy w mieście. Rejestracja w systemie jest bowiem dostępna tylko dla kierowców posiadających aktualne licencje na realizację usług taksówką, co gwarantuje bezpieczeństwo pasażerów.
Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej Movme.