Taxi na Modlin w Warszawie

Taxi na Modlin w Warszawie należy do często poszukiwanych. Z tego lotniska można polecieć w wielu kierunkach, a niektóre z nich charakteryzują się naprawdę atrakcyjnymi cenowo ofertami. Sam port zlokalizowany jest jednak w sporej odległości od centrum stolicy, więc trzeba tam w jakiś sposób dojechać. Najlepszym rozwiązaniem transportowym jest taksówka, przy czym trzeba wybrać odpowiedniego przewoźnika. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Movme.

SPIS TREŚCI
Nasza oferta
Jak zamówić kurs?
Dlaczego to dobry wybór?
Port lotniczy
Opcje transportowe
Gwarantowana stawka

Szukasz taxi na lotnisko Modlin w Warszawie? Skorzystaj z Movme!

Taxi na lotnisko Modlin w Warszawie zamówisz dzięki aplikacji Movme. Cały proces będzie wtedy bardzo prosty, a przede wszystkim będziesz zadowolony z późniejszej jakości usługi i ceny, jaką przyjdzie za nią zapłacić. Wynika to ze specyfiki naszej platformy, która pozwala klientom na realny wpływ na koszty przejazdu. Jak skorzystać zatem z tej oferty?

Jak zamówić nasz kurs?

Aplikacja jest zaprojektowana w sposób przejrzysty, a dzięki temu klarowny i intuicyjny w obsłudze. Pobierz ją w App Store lub Google Play, po czym przejdź przez szybki proces rejestracji. Wyświetli się wtedy interfejs, który pozwala już zamawiać taksówki. W pierwszym kroku ustaw swój punkt początkowy, a potem docelowy, czyli w przypadku tego kursu – lotnisko Modlin. Platforma opiera się na innowacyjnej formule zamawiania kursów w ramach licytacji. Na tym etapie zastanów się zatem, jaka cena byłaby uczciwa za przejazd na tym dystansie i zaproponuj stawkę. Kierowcy mogą ją zaakceptować lub przedstawić kontrofertę. Pozostaje wybrać najlepszego kierowcę i zaczekać już tylko na jego przyjazd. Za kursy możesz zapłacić gotówką, kartą czy poprzez płatności online. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące oferty, zapraszamy do kontaktu, a chętnie na nie odpowiemy.

Dlaczego taxi na Modlin w Warszawie w dobrej cenie będzie właściwym wyborem?

Cena taxi na Modlin w Warszawie może być zróżnicowana, zależnie od wybranej oferty. Warto uważać na niektórych przewoźników, ponieważ może się okazać, że za przejazd trzeba będzie zapłacić naprawdę pokaźną sumę. Pasażerowie nie mają przy tym specjalnie ciekawych alternatyw komunikacyjnych. Podróżując z Movme, możesz jednak pokonać ten odcinek szybko i komfortowo, a do tego opłacalnie.

O lotnisku

Lotnisko Warszawa-Modlin znajduje się w praktyce kilkadziesiąt kilometrów na północ od centrum stolicy, w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Port uruchomiono w 2012 roku i dość szybko stał się popularny, wliczając się do czołowych lotnisk w kraju. Mocno przyczyniły się do tego działania firmy Ryanair, która przez parę lat organizowała swoje wyloty z Warszawy wyłącznie z tej lokalizacji – choć ostatnio firma podjęła decyzję o powrocie również na lotnisko Chopina. Modlin wciąż pozostaje jednak miejscem, z którego na wyprawy biznesowe i urlopy wylatują tysiące osób dziennie. Można stamtąd polecieć do wielu europejskich miast oraz atrakcyjnych kurortów turystycznych poza Europą. W związku ze sporą odległością tego portu lotniczego od ścisłego centrum Warszawy, pozostaje jednak kwestia wyboru odpowiedniego transportu.

Samolot

Dojazd

W przypadku podróży samolotami, zwykle niewiele osób decyduje się pojechać na lotnisko własnym samochodem, ponieważ trzeba go wtedy zostawić na kilka dni na bardzo drogich parkingach. W kontekście tej lokalizacji problematyczny jest również transport publiczny. Z uwagi na dystans od Warszawy, odcinka tego nie obsługują bezpośrednie autobusy miejskie. W praktyce trzeba zatem podjechać pociągiem do stacji Modlin, a potem autobusem Kolei Mazowieckich już do samego lotniska. Trudno to uznać za komfortowy wariant, szczególnie, że większość podróżnych ma ze sobą walizki i inne bagaże, które trzeba ze sobą przenosić. Teoretycznie autobusy mają być synchronizowane z odlotami, lecz w praktyce trudno jest zaplanować przejazd w taki sposób, żeby uniknąć wtedy spóźnień lub długiego czekania na lotnisku. Dużo wygodniejszym rozwiązaniem okazuje się zatem dojazd z wykorzystaniem taksówki.

Stawka gwarantowana

Za wyborem taksówki z myślą o podróży na to lotnisko przemawiają wspomniane wyżej argumenty. Pozostaje jeszcze jednak kwestia wyboru odpowiedniego przewoźnika. Praktyka pokazuje, że warto uważać, ponieważ nie wszystkie firmy oferują tanie usługi tego typu. Modlin, podobnie jak inne lotniska, ma wybrane przez siebie firmy taxi, z którymi współpracuje, lecz często wiąże się to przy okazji ze stawkami, które trudno uznać za atrakcyjne. Warto też uważać z łapaniem taksówki choćby z postojów czy nawet z ulicy w centrum Warszawy, ponieważ przez chwilę nieuwagi można się zdecydować na kurs na lotnisko, który okaże się bardzo drogi. Movme jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na to, że możesz negocjować stawki, ale co równie istotne – ustalona cena jest przy okazji gwarantowana. Ruszając z kierowcą, wiesz doskonale, ile zapłacisz za kurs i nie ulegnie to żadnej zmianie podczas pokonywania trasy. W ten sposób masz pewność, że dojedziesz do celu sprawnie, a przy tym tanio.

Taxi na Modlin w Warszawie jest najlepszym sposobem dojazdu na to lotnisko. Będzie to dużo wygodniejsze od niezbyt korzystnych połączeń komunikacji publicznej. Do tego wcale nie musi być drogie, jeśli wybierzesz właściwą ofertę. Możesz na to liczyć, jeśli skorzystasz z naszej aplikacji.