Tanie taxi w Warszawie

Tanie taxi w Warszawie stosunkowo trudno znaleźć. W stolicy koszty przejazdu takim środkiem transportu są zwykle dość wysokie, dlatego wiele osób ma opory przed ich zamawianiem. Okazuje się jednak, ze nawet w Warszawie da się zamówić szybki i bezpieczny przejazd w przystępnej cenie. Obecnie dużą popularność zyskują aplikacje mobilne, które usprawniają kontakt z taksówkarzami, zwiększają bezpieczeństwo pasażerów i znacząco ułatwiają cały proces składania zamówienia.

Spis treści:
Jak zamówić?
Sposób na zmniejszenie kosztów przejazdu
Niedrogi przejazd przez całą dobę
Licytacje i negocjacje cen
Błyskawiczna rejestracja, intuicyjna obsługa i bezpieczne płatności

Jak zamówić tanie taxi w Warszawie i od czego zależy cennik?

Tanie taxi w Warszawie możesz szybko i łatwo zamówić za pomocą naszej aplikacji mobilnej Movme, w przypadku której nie obowiązuje stały cennik. Narzędzie pozwala dzięki temu na zlecenie usługi przewozowej w wyjątkowo przystępnej cenie, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i wygodę pasażerom. Nasza aplikacja posiada wbudowany system licytacji, dzięki któremu możesz zaproponować własną stawkę za przejazd. O rzeczywistych kosztach zamówionej w ten sposób taksówki zadecyduje oczywiście wiele innych czynników. W praktyce będą one jednak znacznie korzystniejsze, niż te występujące w przypadku składania standardowego zlecenia telefonicznego.

Sposób na zmniejszenie kosztów przejazdu

Taksówkę w stolicy możesz najtaniej zamówić w godzinach od 6:00 do 22:00, czyli w okresie obowiązywania I taryfy. Koszty przejazdu będą też niższe w granicach I strefy. Wysokość stawki za jeden kilometr przejechany na terenie Warszawy wyniesie wówczas około 2,50 zł. Kwota wzrasta przy kursach odbywanych w II strefie taksówkarskiej, czyli poza centrum miasta. Z większym wydatkiem trzeba się liczyć również w niedziele i święta, a także w przypadku przejazdów realizowanych nocą. Stawka przewozu taksówką może w takiej sytuacji wynieść ponad 7 zł za jeden kilometr. Do pokonanego dystansu należy ponadto doliczyć inne koszty, w tym opłatę początkową z uwzględnionym wydatkiem za przejechanie pierwszego kilometra.

Taksometr w pojeździe

Niedrogi przejazd przez całą dobę

O kosztach przejazdu taksówką w Warszawie decyduje zarówno docelowa odległość od miejsca startu do miejsca dojazdu, jak i wybrana dzielnica czy pora złożenia zamówienia. Wydatek wzrasta zależnie od różnych czynników, takich jak chociażby korki na ulicach lub nagła konieczność zmiany wcześniej obranej trasy. Takie niedogodności możesz ograniczyć, instalując naszą aplikację Movme. Za jej pomocą możesz zamówić taksówkę całodobowo i przez cały tydzień. Wzrost kosztów przejazdu może też wynikać z potrzeby zlecenia dodatkowych usług, takich jak chociażby dostawa bagażu, transport przesyłki czy przewóz zwierząt. Poszczególne korporacje same ustalają indywidualne ceny, które na terenie Warszawy są zwykle dość wysokie. Nasza aplikacja niweluje ten problem, ponieważ stawkę możesz licytować z kierowcą.

Jakie opinie zbiera tanie taxi w Warszawie zamówione za pomocą aplikacji mobilnej?

Tanie taxi w Warszawie zamówione poprzez naszą aplikację mobilną zbiera pozytywne opinie użytkowników, ponieważ możesz dzięki niej łatwo dopasować koszty przejazdu do własnych potrzeb i możliwości. Movme gwarantuje bezpieczne, szybkie i niezawodne usługi przewozowe, które są realizowane przez profesjonalnych kierowców z ważną licencją taksówkarską. Sama aplikacja jest wyjątkowo intuicyjna i funkcjonalna, a przy tym oferuje bardzo wygodną i przystępną formę zamawiania taxi. Do jej istotnych zalet należy możliwość negocjowania ceny, a także decydowania o wyborze odpowiedniego taksówkarza.

Licytacje i negocjacje cen

Cenę za przewóz taksówką w naszej aplikacji mobilnej proponujesz samodzielnie, po czym kierowca ją akceptuje lub składa kontrofertę odpowiednią dla planowanej trasy oraz odległości do pokonania. W Movme zintegrowaliśmy specjalny system licytacji, który znacząco ułatwia realizacje usług i zapewnia wiele korzyści dla obu stron transakcji. Jako pasażer możesz samodzielnie zadecydować o taryfie i wybrać kierowcę, a także zyskać pewność opłaty kursu wyłącznie zaakceptowaną kwotą. Samo korzystanie z aplikacji polega na wyznaczeniu adresu początkowego i końcowego, a następnie określeniu stawki. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko nałożenia dodatkowych opłat za zmianę trasy, a także uniezależnia pasażerów od drogich cenników korporacji taksówkarskich.

Błyskawiczna rejestracja, intuicyjna obsługa i bezpieczne płatności

Nasza aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play oraz App Store. Rejestracja ogranicza się do podania podstawowych danych oraz ich zweryfikowania specjalnym kodem, który otrzymasz w wiadomości SMS. Movme posiada intuicyjny interfejs, co zapewnia wygodną i prostą obsługę. Płatności za kurs możesz dokonać za pomocą karty lub gotówką, zyskując przy tym pełne bezpieczeństwo. Licencjonowani taksówkarze mogą natomiast korzystać z aplikacji Movme Driver, która dysponuje wieloma funkcjonalnościami ułatwiającymi realizację usług w Warszawie. Zachęcamy do współpracy i  kontaktu w celu skorzystania z niedrogich usług taxi.