Pobierz aplikację taxi

QR kod Movme Pasażer
Pobierz w App Store
Pobierz z Google Play

Pobierz aplikację taxi

Pobierz w App Store
Pobierz w Google Play

Ceny taksówek w Warszawie

Ceny taksówek w Warszawie są stosunkowo wysokie, co dla wielu osób stanowi barierę przed korzystaniem z usług korporacji taxi w tym mieście. Istnieją jednak sposoby na to, aby zamówić przejazd znacznie taniej. Obecnie dużą popularność zyskują aplikacje mobilne, które pozwalają na szybkie i wygodne zlecenie usługi przewozu taxi. Z tego typu rozwiązań korzystają nie tylko pasażerowie, ale też sami kierowcy. Aplikacje pozwalają im bowiem na realizację dodatkowych kursów i zwiększenie zarobków.

Spis treści:
Od czego zależą ceny?
Licytacja stawki za kurs
Szybki i niedrogi przewóz
Jak bezpiecznie i skutecznie zmniejszyć ceny?
Szybkie zakładanie konta i wygodna obsługa
Wysokie bezpieczeństwo

Od czego zależą ceny taksówek w Warszawie?

Ceny taksówek w Warszawie uzależnione są od wielu czynników, takich chociażby wysokość stawki początkowej, obowiązująca taryfa, długość trasy, strefa miasta czy pora dnia. Sposobem na zmniejszenie wydatków związanych z zamówieniem taxi w tym mieście może być skorzystanie z naszej aplikacji mobilnej Movme, która posiada wiele przydatnych funkcji. Narzędzie to jest łatwe w obsłudze, a sam proces zamawiania taxi ogranicza się do określenia miejsca początkowego oraz docelowej lokalizacji. Za pomocą Movme możesz ograniczyć koszty przejazdu w Warszawie, ponieważ aplikacja posiada wbudowany system licytacji.

Licytacja stawki za kurs

Movme pozwala na zlecanie usług przewozowych taksówką w bardzo przystępnej cenie. Stawkę ustalasz samodzielnie, proponując taksówkarzowi określoną kwotę za pokonanie wybranej trasy. Kierowca może złożyć kontrofertę bądź przystać na propozycję i błyskawicznie zrealizować kurs. Za realizację usługi odpowiadają wyłącznie licencjonowani i doświadczeni taksówkarze, co znacząco podnosi bezpieczeństwo jazdy. Licytacja ceny za pomocą naszej aplikacji mobilnej to wyjątkowa funkcja, która pozwala na uniezależnienie się od wysokich cenników korporacji taksówkarskich oraz niweluje konieczność telefonicznego zlecania kursu.

Płatność gotówką

Szybki i niedrogi przewóz

Zamawianie taksówki poprzez kontakt telefoniczny z dyspozytorem dużej firmy taksówkarskiej generuje niedogodności, taki jak chociażby długi czas oczekiwania na połączenie. Niemałą wadą jest też wysoka cena samych kursów, zwłaszcza w Warszawie i innych dużych miastach. Za pomocą Movme możesz zamówić taxi znacznie taniej, łatwiej oraz szybciej. Pod tym względem nasza aplikacja przynosi szereg korzyści nie tylko pasażerom, ale również taksówkarzom. Dla kierowców przeznaczona jest wersja Movme Driver, która pozwala im na realizację dodatkowych kursów w ciągu doby. Taksówkarze korzystający z tego narzędzia mogą też elastyczniej ustalać swoje godziny pracy, co przekłada się na większą wygodę oraz wzrost zarobków.

Jak bezpiecznie i skutecznie zmniejszyć cenę za przejazd taksówką w Warszawie?

Ceny taksówek w Warszawie możesz dzięki naszej aplikacji ustalać samodzielnie, a tym samym sporo zaoszczędzić. Wbudowany system licytacji nie jest przy tym jedyną zaletą Movme. Narzędzie to na różne sposoby ułatwia i przyspiesza realizację usług. Z jego korzyści możesz skorzystać od razu po zainstalowaniu i założeniu konta. Movme jest aplikacją dostępną w sklepie Google Play oraz App Store, dzięki czemu zapewnia bezproblemową kompatybilność z większością smartfonów.

Szybkie zakładanie konta i wygodna obsługa

Nasza aplikacja mobilna jest całkowicie darmowa. Po instalacji musisz jedynie założyć nowe konto, wpisując odpowiednie danie osobowe oraz weryfikując je kodem wysłanym w wiadomości SMS na podany numer telefonu. Niemała zaletą Movme jest wygoda obsługi tego narzędzia, które zostało wyposażone w wyjątkowo intuicyjny interfejs. Aplikacja zachowuje przy tym wysoką funkcjonalność, a możliwości zamawiania taksówek pozostają praktycznie nieograniczone po poprawnym zweryfikowaniu konta. Aby zlecić usługę przewozową w Warszawie, musisz jedynie podać odpowiednie dane dotyczące trasy, zaproponować stawkę oraz wybrać preferowanego taksówkarza.

Wysokie bezpieczeństwo

Aplikacja mobilna Movme jest nie tylko łatwa w obsłudze i funkcjonalna, ale też bezpieczna. Płatności realizowane za wykonanie usługi przewozu taksówką bazują na odpowiednim systemie, a same kwoty możesz opłacać gotówką lub za pomocą karty płatniczej. Wszystkie dane są specjalnie szyfrowane, co gwarantuje zachowanie poufności oraz bezpieczeństwa informacji o każdym użytkowniku. Kierowcy korzystający z aplikacji Movme Driver to zaufani i zweryfikowani Partnerzy, a nasza niezależna sieć taksówkarzy nieustannie się powiększa. W systemie mogą zarejestrować się tylko taksówkarze dysponujący ważnymi licencjami, co podnosi poziom bezpieczeństwa przejazdu. Zachęcamy do wypróbowania możliwości aplikacji Movme. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.